Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Сонячна панель JASolar 565W Bifacial Double Glass (JAM72D30-565/LB)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 810440-01-Т2
7 001 ₴
5 251 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
JA Solar JAM72D30 - це передове рішення у сфері сонячних фотомодулів; розроблене компанією JA Solar для забезпечення ефективного виробництва електроенергії з використанням сонячного випромінювання. Цей фотомодуль має вражаючу потужність і високий ступінь ефективності; що робить його ідеальним вибором для великих масштабів сонячних енергетичних систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Струм короткого замикання | 14.31 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JAM72D30-565/LB |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діапазон робочих температур | -40 - +85 °C |
| Допуск за потужністю | 0 - +3% |
| Конектори | QC 4.10-351/MC4-EVO2A |
| Коефіцієнт корисної дії | 21.4% |
| Максимальна напруга в системі | 1500 В |
| Мoдель | 565W Bifacial Double Glass |
| Напруга в точці максимальної потужності | 50.5 В |
| Напруга розімкнутого ланцюга | 41.68 В |
| Номінальна потужність | 565 Вт |
| Розміри (Д х Ш х Т) | 2333 x 1134 x 30 мм |
| З'єднувальна коробка | IP68 |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Схема фоточутливих елементів | 144 (6*24) |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.350 %/°C |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.275 %/°C |
| Температурний коефіцієнт струму | +0.045%/°C |
| Струм у точці максимальної потужності | 13.5 А |
| Товщина скла | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 251 ₴

