-25%Автомобільний компресор Bosch EasyPump, 3.6V, 3Ah, 10.3 бар, 10 л/хв, 0.4кг (0.603.947.000)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 804349-01-Т2
4 112 ₴
3 084 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Вдома та в дорозі стане в пригоді акумуляторний повітряний насос Bosch EasyPump з максимальним робочим тиском 10;3 бар. Він допоможе легко накачати автомобільні; велосипедні шини; м'ячі; матраци; човни; круги та інші надувні предмети.
Точне накачування до певного значення тиску
Насос дозволяє попередньо вибрати цільовий тиск. Автоматичний вимикач припиняє накачування; коли досягається задане значення.
Користувач завжди ідеально підготовлений до будь-якого завдання.
Інтегроване сховище для аксесуарів забезпечує доступ до набору найпопулярніших адаптерів (голка для накачування м'ячів; адаптер для клапана Преста; адаптер для накачування балонів); які завжди будуть під рукою.
Легко читати навіть при денному світлі
Чіткий і яскравий дисплей Bosch забезпечує легке зчитування інформації навіть при денному світлі. На дисплеї завжди відображаються поточні та цільові значення тиску; що дозволяє користувачеві контролювати параметри.
Освітлює зону навколо клапана
Світлодіодний індикатор Bosch; інтегрований над шлангом; забезпечує чіткий огляд зони клапана.
Шланг преміум-класу для безпеки та комфорту
Шланг преміум-класу має текстильну обмотку та різьбову металеву муфту; яка досить мала; щоб дістатися навіть до клапанів; розташованих у важкодоступних місцях. Шланг довжиною 24 см можна обертати на 360°.
Інтуїтивно зрозуміле та комфортне керування; чудовий огляд
Інтуїтивно зрозуміле розташування панелі керування гарантує швидку роботу і дозволяє вибрати три одиниці тиску. Кут нахилу інструменту 30° забезпечує зручне зчитування показань.
Вражаючий час роботи та легке заряджання
Універсальний спосіб заряджання: вдома або в дорозі. Роз'єм USB-C™ забезпечує швидке та безпроблемне заряджання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.603.947.000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина проводу живлення | 24 см |
| Довжина шланга | 1 м |
| Додатково | сумка для зберігання |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Максимальний струм споживання | 3 А |
| Манометр | цифровий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | 0.4кг |
| Напруга | 5 В |
| Швидкість накачування повітря | 10 л/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Портативні |
| Тип харчування | зовнішній акумулятор |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 084 ₴










