Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 641104-01-Т2
719 ₴
539 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Kela — німецька компанія з понад 115-річною історією вироблення і реалізації високоякісного кухонного посуду; товарів для кухні та ванної кімнати. Невеликий бізнес; заснований двома братами 1903 року; згодом став значущою міжнародною компанією; у якій сімейні цінності та традиції знаходять своє зображення в продукції; що випускається. Безперервний розвиток; інновації; власні розробки та високу якість характеризують компанію сьогодні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19007 |
| Вага | 150 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 32 см |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Rondo 32 см |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | 32 х 7 х 4 см |
| Серія | Rondo |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴

