Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Ложка кухарська Kela Maribor 35 см (23333)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 641676-01-Т2
113 ₴
85 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Kela — німецька компанія з понад 115-річною історією вироблення і реалізації високоякісного кухонного посуду; товарів для кухні та ванної кімнати. Невеликий бізнес; який заснували два брати в 1903 році; згодом став значущою міжнародною компанією; у якій сімейні цінності та традиції знаходять своє втілення у випускній продукції. Безперервний розвиток; інновації; власні розробки й висока якість характеризують компанію сьогодні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ложка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23333 |
| Вага | 80 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Мoдель | Maribor 35 см |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | 35 х 4.5 х 1.5 см |
| Серія | Maribor |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

