Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Сито Kela Rondo 6 см (19017)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 642368-01-Т2
584 ₴
438 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Суцільнометалеве дрібнокомірчасте ситечко з ручкою Kela Rondo виготовлене з неіржавкої сталі. Може бути використане і для просіювання; і для проціджування харчових продуктів. Також може використовуватися як чайне ситечко або для фільтрації відварів лікарських трав. Діаметр ситечка: 6 см; довжина разом із ручкою: 21.6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19017 |
| Вага | 75 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 6 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Мoдель | Rondo 6 см |
| Розміри | довжина 21.6 см |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴

