Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Сотейник Flonal Monolite 32 см (MOIT23290)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 694979-01-Т2
5 132 ₴
3 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Форма - кругла; Monolite; 32 см; 6 мм; Матеріал - алюміній; кришка відсутня; сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flonal |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MOIT23290 |
| Висота | 8.8 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр | 32 см |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Матеріал кришки | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Мoдель | Monolite 32 см |
| Особливості | багатошарове дно |
| Серія | Monolite |
| Сумісність | електричні плити |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴




