-25%Форма для випікання Tefal Easybake, 30см,прямокутна, вуглецева сталь, сірий (J1740174)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 861133-01-Т2
379 ₴
284 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Форма зі знімними краями Tefal Easybake розроблена для повної зручності та надійності. Антипригарне покриття робить випічку простіше; ніж будь-коли; гарантуючи акуратне вилучення приготовленого та легке очищення; що ідеально підходить для повсякденного використання.
Легке очищення
Очищення здійснюється без зусиль завдяки антипригарному покриттю; яке ідеально підходить для частого використання.
Tefal: №1 у світі з виробництва посуду*
Tefal старанно працює; щоб забезпечити ідеальні результати приготування ще одна причина вибрати Tefal!
*Джерело: Euromonitor International Limited; Home and Garden; видання 2021 р.; роздрібна вартість бренду RSP; дані за 2020 р.
Вироблено в Німеччині
Зроблено у Німеччині на безкомпромісному рівні якості та майстерності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1740174 |
| Вага | 260 р |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Да |
| Висота борту | 7.5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Комплектація | одна форма |
| Мoдель | сірий |
| Призначення | Універсальна |
| Обсяг | 2.5 л |
| Особливості | Без кришки |
| Робоча температура | -0°C - +250°C |
| Розміри | 30 х 13 х 7.5 см |
| Ручки | Немає |
| Серія | Easybake |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 284 ₴





