Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Прожектор MAGNUM FL12 ECO LED 10Вт slim 6500К IP65 (90018080)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 887134-01-Т2
156 ₴
117 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип - світлодіодні LED; Світловий потік - 700 лм; Температура світла - 6500 K; Джерело живлення - електромережа; Напруга - 220-240 В; Клас захисту - IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90018080 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Датчик руху | Немає |
| датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Мoдель | FL12 ECO LED 10 Вт slim 6500 К IP65 |
| Призначення | для освітлення приміщень |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | кабель без вилки |
| Робоча температура | -25 °C — +40 °C |
| Розмір | 10.2 х 6.5 х 3 см |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | Настінний |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴






