Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Форма для випікання Pyrex Asimetria 25 x 20 см (AS25RR0/7646)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 743408-01-Т2
1 084 ₴
813 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Asimetria - інноваційний і сучасний модельний ряд продукції для випікання; яка забезпечує необхідну функціональність від стадії готування до зберігання продуктів.
Форми Pyrex Asimetria виготовлені з вуглецевої сталі; яка сприяє рівномірному приготуванню їжі та є довговічним матеріалом. Ці форми для запікання ідеально підходять для приготування будь-якої випічки; яка буде радувати вашу сім'ю і друзів!
Особливості:
- Довговічна вуглецева сталь для рівномірного приготування їжі
- Антипригарне покриття
- Сучасний дизайн
- Простота зберігання - форми складаються одна в іншу для зручності зберігання
- Оптимальні розміри для економії місця
- Роз'ємна конструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyrex |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS25RR0/7646 |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Да |
| Висота борту | 5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Мoдель | Asimetria 25 x 20 см |
| Призначення | Універсальна |
| Обсяг | 2.6 л |
| Розміри | 25 x 20 х 5 см |
| Ручки | Є |
| Серія | Asimetria |
| Країна виробництва | Франція |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴


