-25%Клейовий пістолет Stanley 6-GR25
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 241479-01-Т2
867 ₴
650 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Клейовий пістолет Stanley 6-GR25
Відомий американський виробник ручного інструменту Stanley випустив на ринок клейовий пістолет 6-GR25; який підійде для хобі; робіт з декоративними виробами та виконанні ремонтних робіт.
Дана модель добре себе зарекомендує за рахунок хорошої продуктивності.
Приладом використовується клейовий стрижень діаметром 11;3 мм; для його нагріву пістолет має два температурних режиму.
Потужність пістолета складає 80Вт; при цьому час нагріву складе всього пару хвилин; що дозволить значно скоротити час підготовки пістолета до роботи.
Корпус виконаний з термостійкого пластику; стійкого до нагрівання; що забезпечить тривалий термін експлуатації.
Поверхня металевого сопла покрита ізоляційним шаром гуми; щоб уникнути опіків.
Модель 6-GR25 також має пластикову ніжку-підставку; для надійної фіксації інструменту на поверхні.
Живлення відбувається від мережі 220В; через мережевий шнур.
Особливості:
- Два температурних режиму 135 і 210°C
- Опорна підставка
- Ізоляційне покриття сопла; щоб уникнути опіків
- Стійкий до нагрівання корпус
- Тривалий термін експлуатації інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 0.31 кг |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6-GR25 |
| Час розігрівання | 60 секунд |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр клейового стрижня | 11.3 мм |
| Довжина клейового стрижня | 250 мм |
| Максимальна робоча температура | 180 °C |
| Мoдель | 6-GR25 |
| Швидкість подавання клею | 30 г/хв |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 650 ₴

