Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ящик для інструментів Topex органайзер 15.2x9.5x4.2см (79R174)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 308789-01-Т2
223 ₴
167 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 79R174 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 95 мм |
| Кількість замків | 1 |
| Количество отсеков органайзера | 10 |
| Конструкція | органайзер |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Мoдель | органайзер 15.2x9.5x4.2см |
| Перегородки органайзера | регульовані |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

