Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Кухонний ніж Ardesto Fresh 20.5 см Grey (AR2120CG)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 645237-01-Т2
329 ₴
247 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Ardesto – бренд якісної та надійної побутової техніки; кліматичного обладнання; посуду та аксесуарів для дому.
Спільна робота з передовими центрами розробки дозволила реалізувати найінноваційніші та сміливіші тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Виробничі потужності розташовані в Європі; Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідають світовим стандартам; а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості та сертифікована за європейськими та українськими стандартами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2120CG |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина леза | 97 мм |
| Матеріал клинка | кераміка |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Мoдель | Fresh 20.5 см Grey |
| Призначення | Універсальний |
| Розміри | довжина: 20.5 см |
| Серія | Fresh |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення колодки | всадний |
| Колір леза | білий |
| Колір рукояті | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴




