Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%4 дні
З'єднувальна муфта для шланга Gartner ремонтна 3/4" (80058180)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 504942-01-Т2
53 ₴
37 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
один предмет; зажим (цанга); пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80058180 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість предметів | один предмет |
| Мoдель | ремонтна 3/4" |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип входу | 3/4" різьба |
| Тип вихід | різь 3/4" |
| Тип з'єднання | затискач (цанга) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴

