Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Точка доступу Wi-Fi ASUS EBA63 (90IG0880-MO3C00)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 887747-01-Т2
5 296 ₴
3 972 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дводіапазонна точка доступу стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) класу AX3000: до 5 SSID і VLAN; Self-Defined Network; підтримка PoE і PoE+; зручний додаток для керування; сумісність з AiMesh
- Надійна й розширювана мережа – якісна мережа стандарту Wi-Fi 6 зі швидкістю до 3000 Мбіт/с; підтримка до 100 активних пристроїв і простота масштабування для задоволення потреб бізнесу; що змінюються.
- Безпека та можливість сегментування мережі – просте налаштування бізнес-мережі Wi-Fi за допомогою функції Self-Defined Network (SDN); а також підвищена безпека завдяки підтримці VLAN та до п’яти SSID для розділення пристроїв і визначення пріоритетів у різних бізнес-сценаріях.
- Підтримка PoE – підтримка живлення за технологією Power over Ethernet (PoE) і блоків живлення змінного струму; що забезпечує гнучкість у встановленні.
- Підходить для будь-яких приміщень – підтримка стельового й настінного кріплень для встановлення в різних бізнес-середовищах.
- Створений для безпеки й надійності – відповідність стандартам IEC60601-1-2; верхня частина виготовлена з матеріалів; що відповідають стандарту займистості пластмас UL94 5VB*.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 426 г |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | 90IG0880-MO3C00 |
| Безпека інформації | WPS |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 160 мм |
| Додаткові можливості | Функції адміністрування |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 2.97 Гбіт/с |
| Мoдель | EBA63 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | 12 в/1.5 а |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | От 0 °C до +40 °C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 af PoE (Power over Ethernet) |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Mesh точка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 972 ₴










