Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%2 дні
Постільна білизна Ardesto Gloria сатин панди, клітинка євро 200х220 (ART2022PW)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 875413-01-Т2
3 366 ₴
2 356 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС; постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру; забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Дизайн із милим принтом додає спальному місцю особливого шарму.
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС; постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру; забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Дизайн із милим принтом додає спальному місцю особливого шарму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ART2022PW |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дизайн та декор | з тваринним принтом |
| Додатково | фірмове паковання |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдри | 1 шт. |
| Комплектація | наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | бавовна 100% |
| Мoдель | клітинка євро 200х220 |
| Щільність матеріалу | 200 |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі 30°С |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип застежки | на блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 356 ₴




