Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Зарядний пристрій Verbatim GaN 200 W 4 ports (2xUSB-C-100 W,USB-C-65 W /USB-A -3.0) (32204)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 902001-01-Т2
6 720 ₴
5 040 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Зарядний пристрій Verbatim GaN 200 W 4 ports (32204) втілює ідеальне поєднання якості; інноваційних технологій і неперевершеної ефективності. В основі його роботи лежить сучасна технологія Gallium Nitride (GaN); яка забезпечує високу потужність при компактних розмірах; що робить цей адаптер чудовим вибором для сучасних користувачів.
Завдяки чотирьом вихідним портам — трьом USB Type-C і одному USB-A — ви можете одночасно заряджати до чотирьох різних пристроїв. Особлива увага приділяється швидкій зарядці; яка підтримується технологіями Power Delivery 3.0 і Programmable Power Supply (PPS). Це означає; що ваші ноутбуки; смартфони; планшети; смарт-годинники та інші гаджети отримують живлення максимально швидко та безпечно. Завдяки максимальному вихідному струму в 5 A та розподілу потужності між портами (2xUSB-C по 100 Вт; 1xUSB-C на 65 Вт); цей адаптер надає універсальне рішення для всіх ваших потреб.
Секрет його продуктивності полягає в вихідній потужності у 200 Вт; що забезпечує енергію для найвимогливіших пристроїв. А його компактний дизайн і висока термостабільність гарантують надійність та довговічність навіть у найскладніших умовах. Створений для комфортного використання в поїздках; Verbatim GaN 200 W — це ваш надійний партнер; що забезпечить безперебійну роботу ваших пристроїв; де б ви не були.
Зарядний пристрій Verbatim GaN 200 W 4 ports (32204) втілює ідеальне поєднання якості; інноваційних технологій і неперевершеної ефективності. В основі його роботи лежить сучасна технологія Gallium Nitride (GaN); яка забезпечує високу потужність при компактних розмірах; що робить цей адаптер чудовим вибором для сучасних користувачів.
Завдяки чотирьом вихідним портам — трьом USB Type-C і одному USB-A — ви можете одночасно заряджати до чотирьох різних пристроїв. Особлива увага приділяється швидкій зарядці; яка підтримується технологіями Power Delivery 3.0 і Programmable Power Supply (PPS). Це означає; що ваші ноутбуки; смартфони; планшети; смарт-годинники та інші гаджети отримують живлення максимально швидко та безпечно. Завдяки максимальному вихідному струму в 5 A та розподілу потужності між портами (2xUSB-C по 100 Вт; 1xUSB-C на 65 Вт); цей адаптер надає універсальне рішення для всіх ваших потреб.
Секрет його продуктивності полягає в вихідній потужності у 200 Вт; що забезпечує енергію для найвимогливіших пристроїв. А його компактний дизайн і висока термостабільність гарантують надійність та довговічність навіть у найскладніших умовах. Створений для комфортного використання в поїздках; Verbatim GaN 200 W — це ваш надійний партнер; що забезпечить безперебійну роботу ваших пристроїв; де б ви не були.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verbatim |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32204 |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB портів | 3 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 200 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | USB-C-65 W /USB-A |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴









