Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Зарядний пристрій Verbatim GaN 140 W 4 ports (2xUSB-C-140 W,USB-C 20 W /USB-A -3.0) (32203)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 902000-01-Т2
5 117 ₴
3 838 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип - адаптер; Живлення - мережа; Призначення - для планшета; для фітнес-браслета; для геймпада; для екшн-камер; для смарт годинника; для ноутбука; для TWS навушників; для смартфона; тип вихідного підключення - USB Type-C; USB; Max - 5 A; 100 Вт; кількість USB портів - 1 x USB; 3 x USB Type C; швидка зарядка - Quick Charge 3.0; Programmable PowerSupply (PPS); Power Delivery 3.0; сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verbatim |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32203 |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.22 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | перегрева) |
| Кількість USB портів | 3 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 100 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | USB-C 20 W /USB-A |
| Особливості | GaN |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 838 ₴






