Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Зарядний пристрій 2E 25W USB-C PD white (2E-WC1USBC25W-W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 906117-01-Т2
620 ₴
465 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
тип вихідного підключення - USB Type-C; 25 Вт; білий
тип вихідного підключення - USB Type-C; 25 Вт; білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-WC1USBC25W-W |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна вихідна потужність | 25 Вт |
| Мoдель | 25W USB-C PD white |
| Особливості | Макс. 25 Вт) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴






