Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Секатор Gartner прямий 240 мм (80001023)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 421280-01-Т2
192 ₴
144 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 3 дні
Секатор прямий Gartner 240 мм значно полегшить Вашу роботу в саду. Він виконаний з легкого; але міцного металу; а леза виготовлені з нержавіючої сталі; мають довжину 125 мм. Рукоятки з ABS пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Матеріал леза | Сталь |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80001023 |
| Вид | секатори |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр різу, до | 15 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Мoдель | прямий 240 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴

