-25%Принтер етикеток TSC TTP-244 Pro (4020000033)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 162331-01-Т2
14 667 ₴
11 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Принтер етикеток TSC TTP-244 Pro (4020000033) виділяється серед інших подібних високою продуктивністю; маючи при цьому цілком доступну вартість. Цей принтер етикет є найбільш доступним на ринку. Принтер етикеток TSC TTP-244 Pro (4020000033) - це недороге рішення; при цьому він має потужний процесор; великий обсяг пам'яті для завантаження логотипів; набір шрифтів; які можна масштабувати; і працює на найпоширенішому мовою емуляції принтерів. Все це ховається в мініатюрний корпус.
Принтер TTP-244 Pro є ідеальним рішенням для тих; хто шукає високоякісний принтер з набором певних функцій і при цьому недорого. TTP-244 Pro сміливо може конкурувати разом з іншими настільними принтерами. У нього є можливість установки 300-метрових фарбувальних стрічок для термотрансферного друку; що дозволяє знизить витрати.
Висока швидкісний друк; максимально допустима ширина і великий обсяг пам'яті TTP-244 Pro в своєму класі легко перевершує своїх багатьох конкурентів; серед яких є і такі як Zebra і Godex. Компактні розміри дозволяють використовувати принтер етикеток TSC TTP-244 Pro для різних цілей. Даний принтер йде з підтримкою друку штрих-кодів MaxiCode і PDF417; двовимірних штрих-кодів; які застосовуються для друку в сфері транспортної логістики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TSC |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4020000033 |
| Вологість при експлуатації | 20% - 95% без конденсата |
| Зовнішній діаметр ролика рибона | 67 мм |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Датчики | датчик проміжку до етикетки |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Джерело живлення | 220 В |
| Максимальна довжина рибона | 300 м |
| Мoдель | TTP-244 Pro |
| Опції | WI-FI принт-сервер |
| пам'ять | 4 MB Flash |
| Процесор | 32-бітний RISC-мікропроцесор |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Температура експлуатації | 5°С - 40°С |
| Технологія друку | термотрансферна |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | чорно-білий |
| Ширина рибона | 40 - 110 мм |
- Ціна: 11 000 ₴

