Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Пральний порошок Savex Premium Color 8 кг (3800024047961)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 750804-01-Т2
1 065 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Пральний порошок Savex Premium Colors - це преміальна якість прання за доступною ціною.
Savex - це одна з філій величезної корпорації Ficosota; під керівництвом якої також є й інші відомі бренди: Tet-a-Tet; Semana та Teo. Всі вони зарекомендували себе на європейському ринку та в Україні завдяки недорогій ціні та чудовій європейській якості.
Порошок Savex - найпопулярніший продукт даного бренду; який справляється навіть із найскладнішими забрудненнями.
Формула сухого прального порошку Savex Premium Colors забезпечує бездоганну якість прання:
- ефективне видалення плям; турботу про тканину та її колір;
- підходить для прання білих та кольорових тканин;
- поєднує у собі відмінний результат прання з розкішними парфумованими ароматами; які довго зберігаються на вашому одязі;
- тривале відчуття свіжості завдяки парфумованим капсулам;
- високотехнологічна формула прального порошку видаляє стійкі забруднення; глибоко проникаючи у волокна тканин;
- формула порошку дбайливо зберігає фарби та надає їм свіжості;
- перешкоджає передчасному вицвітанню і надовго збереже первозданний вигляд улюблених кольорових речей;
- порошок не тільки допомагає впоратися із забрудненнями; але й дбайливо ставиться до речей; запобігає розтяжці та скочуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ficosota Syntez |
| Кількість циклів прання | 53 |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 8000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3800024047961 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас кошти | безфосфатний |
| Мoдель | Premium Color 8 кг |
| Призначення | Відбілювання і вилучення плям |
| Об'єм/Вага | 8 кг |
| Розміри упаковки | 29 х 10 х 45 см |
| Склад | цитронеллол |
| Стан | Нове |
| Спосіб застосування | завантажте білизну і вмикайте прання. |
| Термін придатності | 24 мес. |
| Прання | автоматична |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Тип білизни | для всіх типів білизни |
| Упаковка | щільний поліетиленовий пакунок |
| Колір білизни | для кольорового |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

