Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Щітка для електроінструменту Tolsen комплект 5 шт, гофрований латунований дріт 0.3 мм (77552)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 530240-01-Т2
348 ₴
261 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Комплект щіток ПРОФІ 5 шт
- Для використання з прямою шліфувальною машиною або дрилем;
- Хвостовик діаметром 6.35 мм (1/4");
- Для відносно «м’якої» обробки поверхонь;
- Для видалення іржі; фарби; лаку; для обробки різних поверхонь;
- Сталевий латунований дріт діаметром 0.3 мм;
- Максимальна швидкість 4`500 обертів за хвилину;
- Пакування: блістер-картка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77552 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Комплектація | Набір |
| Макс. швидкість об./хв | 4500 |
| Матеріал дроту | Латунь |
| Мoдель | гофрований латунований дріт 0.3 мм |
| Призначення | для дрилів |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Форма дроту | рифлена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴

