Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Круг відрізний Milwaukee по металу SCS 41/125x1, 125мм (4932479578)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 728514-01-Т2
88 ₴
66 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Особливості:
- Товщина: 1 мм
- Діаметр циферблата: 125 мм
- Діаметр паза диска: 22.2 мм
- Різання сталі; різання нержавіючої сталі; різання сталевих стрижнів; різання арматури; різання металів; різання труб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932479578 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий діаметр | 22.2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Мoдель | 125 мм |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | США |
| Товщина кола | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


