Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Круг відрізний DeWALT INOX, нержавіюча сталь/листовий метал, 125х1.2х22.23 мм (DT42340Z)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 664568-01-Т2
91 ₴
68 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Робочий матеріал - метал; нержавіюча сталь; Діаметр зовнішній - 125 мм; Діаметр посадковий - 22.2 мм; 1.2 мм; 1 шт
Робочий матеріал - метал; нержавіюча сталь; Діаметр зовнішній - 125 мм; Діаметр посадковий - 22.2 мм; 1.2 мм; 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT42340Z |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий діаметр | 22.2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Мoдель | 125х1.2х22. |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |
| Товщина кола | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴

