Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Щітка для електроінструменту Sigma дротяна чашеподібна 65мм М14x2мм латунированная 9014061 (9014061)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 738545-01-Т2
108 ₴
81 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
для болгарки; M14; 65 мм; латунь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9014061 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Комплектація | Один предмет |
| Макс. швидкість об./хв | 12500 |
| Матеріал дроту | Латунь |
| Мoдель | дротяна чашеподібна 65мм М14x2мм латунированная 90 |
| Призначення | для болгарки |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | M14 |
| Форма дроту | рифлена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

