Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Набір блогера Puluz Ring USB LED lamp 10"+ tripod 1.1m (PKT3053B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402261-01-Т2
2 179 ₴
1 634 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
набір для блогера; Призначення - для смартфона; Комплектація - кільцева LED лампа; тримач телефону; штатив-трипод; Тип установки - підлоговий; Зовнішній діаметр лампи - 260 мм; Внутрішній діаметр лампи - 210 мм; холодний; теплий; нейтральний; 1380 г; чорний
набір для блогера; Призначення - для смартфона; Комплектація - кільцева LED лампа; тримач телефону; штатив-трипод; Тип установки - підлоговий; Зовнішній діаметр лампи - 260 мм; Внутрішній діаметр лампи - 210 мм; холодний; теплий; нейтральний; 1380 г; чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PKT3053B |
| Вага | 1380 г |
| Зовнішній діаметр лампи | 260 мм |
| Внутрішній діаметр лампи | 210 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | штатив-трипод |
| Мoдель | Ring USB LED lamp 10"+ tripod 1.1m |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | холодний |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | набір для блогера |
| Тип установки | підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634 ₴






