Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Набір блогера Puluz Ring USB LED lamp PKT3058B 4.7" + tripod 12 см (PKT3058B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402263-01-Т2
785 ₴
589 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Технічні характеристики:
- Кількість світлодіодів: 40 шт.
- Тип світлодіодів: 2835
- Яскравість лампи: 24-26 lm
- Колірна температура білого світла: 6500K
- Температура теплого білого кольору: 3200K
- Потужність: 4-8W
- Напруга: 5V
- Індекс передачі кольору: Ra> 90
- Діапазон затемнення: 1% -100%
- Матеріал: пластик ABS; акрил
- Розміри: зовнішній діаметр 120 мм; внутрішній діаметр 86 мм
- Живлення: USB
- Довжина кабелю: 2 м
- Розмір світлодіодного кільця: 12х12.5 см
- Вага в упаковці: 0.37 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Кільцевій світло
- Штатив
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PKT3058B |
| Вага | 370 г |
| Зовнішній діаметр лампи | 120 мм |
| Внутрішній діаметр лампи | 86 мм |
| Висота в розкладеному стані | 12 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | штатив-трипод |
| Мoдель | Ring USB LED lamp PKT3058B 4.7" + tripod 12 см |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | холодний |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кільцева лампа |
| Тип установки | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴







