Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Круг відрізний Bosch Expert for Inox, 76х10х1мм, 5шт (2.608.601.520)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 785610-01-Т2
516 ₴
387 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Робочий матеріал - метал; нержавіюча сталь; Діаметр зовнішній - 76 мм; Діаметр посадковий - 10 мм; 1 мм; 5 шт
Робочий матеріал - метал; нержавіюча сталь; Діаметр зовнішній - 76 мм; Діаметр посадковий - 10 мм; 1 мм; 5 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.608.601.520 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Мoдель | 5 шт. |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Товщина кола | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴










