-25%Настільна лампа Quantum TORINO LED з USB (QM-TL1010)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 835099-01-Т2
600 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Настільна лампа сенсорна Quantum QM-TL1010 TORINO має сучасний зовнішній вигляд; оснащена гнучкою стійкою; що дає змогу вибрати необхідний кут освітлення; зручною підставкою для розміщення канцелярії та/або смартфона.
Виріб можна використовувати в трьох режимах освітлення з різною колірною температурою:
- тепле світло; холодне світло та об'єднане тепле
- холодне світло; і з трьома режимами яскравості
- мінімальна; середня та максимальна; що допоможе застосувати лампу до різних потреб.
Освітлення
Перед першим використанням зарядіть акумулятор. У режимі очікування переведіть вимикач живлення в положення "Увімкн". Якщо сенсорний перемикач коротко натиснути перший раз; яскравість світла буде низькою; натиснути вдруге - яскравість світла буде середньою; натиснути втретє - яскравість буде максимальною. Для перемикання режимів колірної температури настільної лампи (тепле світло; холодне світло; об'єднане тепло-біле світло) утримуйте сенсорний перемикач. Якщо пристрій не використовується протягом тривалого часу; переведіть перемикач у положення "ВИКЛ".
Зарядка лампи
Під'єднайте лампу до зарядки; вставивши один кінець USB-кабелю; що входить у комплект; у вхідний порт Micro USB; а інший кінець вставте в розетку USB зарядного пристрою (не входить у комплект). У процесі заряджання горить червоний світлодіод; коли горить зелений світлодіод - заряджання завершено. Як джерело живлення використовуйте зарядний пристрій напругою 5 В або порт USB 5 В; наприклад комп'ютер або портативне джерело живлення. Не використовуйте зарядний пристрій із занадто низькою або надвисокою напругою.
Лампа живиться вбудованим літій-іонним акумулятором 18650 і забезпечує чудове освітлення. У лампі використовуються 20 світлодіодів SMD; які є енергоощадними; мають високу яскравість і тривалий термін служби. QM-TL1010 TORINO оснащена індикатором заряду акумулятора - під час заряджання горить червоне світло; а коли повністю заряджений - горить зелене світло. Є сенсорна кнопка управління і звичайний вимикач. Виріб оснащений вхідним портом Micro USB. Лампу можна заряджати за допомогою кабелю USB; що входить до комплекту.
Настільна лампа може працювати під час заряджання
Завдяки захисту від перезарядки і перезарядки акумулятора; буде забезпечено його довготривале використання в безпечному режимі. Світло виробу м'яке; підходить для освітлення в закритих приміщеннях; як-от будинки та торгові центри; і це ідеальна лампа для використання в офісі та вдома.
Характеристики
- Матеріал корпусу: АБС.
- Джерело живлення: вбудований акумулятор типу 18650 1800мАг 3.7В 1шт.
- Джерело світла: 10 SMD тепле світло; 10 SMD холодне світло.
- Вхід Micro-USB: 5ВDC/1A.
- Безперервний час роботи: 3-4 год.
- Час заряджання: 5 год.
- Ступінь захисту: ІР20.
- Колірна температура: 2300-5000К.
- Габарити; мм: 90х95х470.
- Вага; г: 214 ± 5.
- Колір: білий.
Світловий потік:
- Тепле світло: мінімальний режим - 20лм; середній - 80лм; максимальний - 140лм;
- Холодне світло: мінімальний режим - 20лм; середній - 80лм; максимальний - 150лм;
- Нейтральне світло: мінімальний режим - 30лм; середній - 140лм; максимальний - 260лм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| smart- управлення | Немає |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Артикул | QM-TL1010 |
| Можливість заміни лампи | незамінна |
| Вимикач | сенсорний |
| Висота | 47.5 см |
| Гарантія, міс | 6 |
| Глибина | 9 см |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Кріплення | підставка |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | TORINO LED з USB |
| Потужність | 4 Вт |
| Призначення | для спальні |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Особливості | підставка для ґаджета |
| Живлення синк | освітлення акб |
| Регулятор яскравості | Да |
| Стиль | Модерн |
| Країна виробництва | Китай |
| Формат батарей | 1 х 18650 |
| Колірна температура | холодний |
| Цоколь | без цоколя |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 450 ₴






