Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Секатор Flora площинний сталеві рукоятки 610мм (5022474)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 655059-01-Т2
589 ₴
442 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Систематичний догляд за деревами в саду потрібен для збереження гарного зовнішнього вигляду; здоров'я і врожайності рослин. Сучкоріз для обрізання дерев – один із найпопулярніших типів ручного садового різального інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для обробляння садів невеликої площі й є посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізання гілок і маленьких сучків. Довгі ручки сучкоріза утворюють гарний важіль; полегшуючи роботу.
Характеристики
- Ручки з якісної сталі
- Різальне лезо з якісної високовуглецевої сталі
- Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи
- Зустрічне лезо зігнуте й покрите антикорозійним покриттям (хромування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Матеріал леза | Сталь |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5022474 |
| Вага | 800 г |
| Вид | шинкорези |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр різу, до | 30 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | сталь |
| Мoдель | площинний сталеві рукоятки 610мм |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴




