Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 65W 19.5V 3.33A, 4.5*3,0 (00170 / LHP65/19.5-4.5*3,0)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 685470-01-Т2
693 ₴
520 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид - ліцензійний; Сумісність з ноутбуками - HP; тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 0 |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


