Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD USB Type-C 500GB SC750 ADATA (SC750-500G-CCBK)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 907467-01-Т2
6 092 ₴
4 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
500 GB; QLC NAND; portable; USB 3.2 Type-C; Швидкість читання - 1050 Mb/s; Швидкість запису - 1000 Mb/s; 27.5 x 53 x 11.9 мм; сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | SC750-500G-CCBK |
| Габарити | 27.5 x 53 x 11.9 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Мoдель | USB Type-C 500GB SC750 |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Тип флеш-пам'яті | QLC NAND |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 569 ₴




