Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій Grand-X CH-39B 50W 1xUSB + 2xUSB-C PD + QC3.0 AFC FCP SCP VOOC Black (CH-39B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 921919-01-Т2
544 ₴
408 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - адаптер; Живлення - прикурювач автомобіля; Призначення - для планшета; для фітнес-браслета; для рацій; для геймпада; для екшн-камер; для смарт годинника; для TWS навушників; для смартфона; тип вихідного підключення - USB Type-C; USB; Max - 7.8 А; 50 Вт; кількість USB портів - 1 x USB; 2 x USB Type C; швидка зарядка - Quick Charge 3.0; чорний
Тип - адаптер; Живлення - прикурювач автомобіля; Призначення - для планшета; для фітнес-браслета; для рацій; для геймпада; для екшн-камер; для смарт годинника; для TWS навушників; для смартфона; тип вихідного підключення - USB Type-C; USB; Max - 7.8 А; 50 Вт; кількість USB портів - 1 x USB; 2 x USB Type C; швидка зарядка - Quick Charge 3.0; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CH-39B |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 4.8 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB портів | 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 50 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 7.8 А |
| Мoдель | CH-39B 50W 1xUSB + 2xUSB-C PD + QC3.0 AFC FCP SCP |
| Живлення | Прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


