Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій Trust Maxo 4xUSB-C PD240W GaN Black (25413_TRUST)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 922638-01-Т2
6 095 ₴
4 571 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Trust Maxo GaN 240 Вт — це потужний мережевий зарядний пристрій із чотирма портами USB-C та підтримкою Power Delivery. Завдяки технології GaN він забезпечує надшвидку та ефективну зарядку ноутбуків; планшетів; смартфонів та інших гаджетів. Компактний форм-фактор і потужність 240 Вт роблять його ідеальним рішенням для офісу; дому або подорожей.
Trust Maxo GaN 240 Вт — це потужний мережевий зарядний пристрій із чотирма портами USB-C та підтримкою Power Delivery. Завдяки технології GaN він забезпечує надшвидку та ефективну зарядку ноутбуків; планшетів; смартфонів та інших гаджетів. Компактний форм-фактор і потужність 240 Вт роблять його ідеальним рішенням для офісу; дому або подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25413_TRUST |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | надмірної зарядки та короткого замикання |
| Кількість USB портів | 4 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 240 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | Maxo 4xUSB-C PD240W GaN Black |
| Особливості | швидше заряджання |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 571 ₴










