Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Рюкзак для ноутбука HP 16" Everyday Laptop Backpack (A08JXAA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 901957-01-Т2
2 345 ₴
1 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Рюкзак HP Everyday 16" виготовлений з міцного темно-сірого поліестеру. Вміщує ноутбук до 16 дюймів; має кілька відділень для аксесуарів; документів і особистих речей. Просторий; зручний у використанні; з регульованими лямками для комфортного носіння щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A08JXAA |
| Вага | 0.57 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 16" Everyday Laptop Backpack |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Розміри загальні | 310 x 155 x 440 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Індонезія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴





