Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Зарядний пристрій XO L140 35W 2xUSB-C PD White (L140_White)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 920191-01-Т2
529 ₴
397 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Зарядний пристрій XO L140 35W 2xUSB-C PD White (L140_White) – це втілення сучасних технологій і виняткової функціональності в одному стильному та компактному пристрої. Спроектований з урахуванням потреб активних користувачів; цей адаптер забезпечує швидку та ефективну зарядку різноманітних пристроїв; від планшетів і смартфонів до фітнес-браслетів і екшн-камер. Завдяки йому ваші гаджети завжди будуть в бойовій готовності; де б ви не перебували.
Оснащений двома портами USB Type-C; які підтримують технології Power Delivery та Programmable Power Supply (PPS); XO L140 гарантує плавну та безпечну зарядку. Максимальний вихідний струм становить 3 А; а загальна потужність сягає 35 Вт; що дозволяє економити час; заряджаючи два пристрої одночасно з потужністю 17.5 Вт кожен без втрати ефективності. Така конструкція ідеально підходить для забезпечення багатозадачності в сучасному ритмі життя.
Безпека ваших пристроїв – це пріоритет для XO L140. Зарядний пристрій обладнаний захисними функціями; такими як захист від перевантаження струму та короткого замикання; що гарантує безпеку у будь-яких умовах. Цей адаптер є справжнім символом надійності та якості.
Завдяки своїй універсальності; XO L140 стане ідеальним компаньйоном для тих; хто цінує сучасні рішення та прагне завжди залишатись на зв’язку. Це незамінний аксесуар для активних людей; які прагнуть максимальної продуктивності; гарантуючи; що ваші пристрої завжди заряджені й готові до нових викликів дня.
Оснащений двома портами USB Type-C; які підтримують технології Power Delivery та Programmable Power Supply (PPS); XO L140 гарантує плавну та безпечну зарядку. Максимальний вихідний струм становить 3 А; а загальна потужність сягає 35 Вт; що дозволяє економити час; заряджаючи два пристрої одночасно з потужністю 17.5 Вт кожен без втрати ефективності. Така конструкція ідеально підходить для забезпечення багатозадачності в сучасному ритмі життя.
Безпека ваших пристроїв – це пріоритет для XO L140. Зарядний пристрій обладнаний захисними функціями; такими як захист від перевантаження струму та короткого замикання; що гарантує безпеку у будь-яких умовах. Цей адаптер є справжнім символом надійності та якості.
Завдяки своїй універсальності; XO L140 стане ідеальним компаньйоном для тих; хто цінує сучасні рішення та прагне завжди залишатись на зв’язку. Це незамінний аксесуар для активних людей; які прагнуть максимальної продуктивності; гарантуючи; що ваші пристрої завжди заряджені й готові до нових викликів дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L140_White |
| Швидка зарядка | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | Вихідна потужність під час використання 1 порту: USB-C1 або USB-C2: 35 Вт Вихідна потужність під час використання 2 портів: USB-C1+C2 одночасно: 17.5 Вт + 17.5 Вт |
| Кількість USB портів | 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 35 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | L140 35W 2xUSB-C PD White |
| Призначення | для екшн-камер |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴





