Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Зарядний пристрій XO L109 12W 2xUSB-A White (L109_White)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 920186-01-Т2
204 ₴
153 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Зарядний пристрій XO L109 12W 2xUSB-A White (L109_White) — це незамінний аксесуар у світі сучасних технологій; що поєднує високу якість; ефективність та стильний дизайн. Завдяки двом USB-A портам; цей адаптер забезпечує можливість одночасної зарядки декількох пристроїв; таких як смартфони; планшети; фітнес-браслети; смарт-годинники; екшн-камери та багато інших гаджетів.
Загальна потужність пристрою становить 12 Вт; а максимальний вихідний струм — 2.4 А; що гарантує швидке та ефективне відновлення енергії навіть при підключенні декількох девайсів. Особлива перевага цього зарядного пристрою полягає у підтримці технології Fast Charging; яка суттєво зменшує час зарядки ваших електронних друзів; даючи вам змогу швидко повернутися до важливих справ та розваг.
Дизайн XO L109 вирізняється своєю компактністю та естетикою; а білосніжний колір додає відчуття свіжості й чистоти; роблячи адаптер гармонійним доповненням до будь-якого інтер'єру. Виготовлений з високоякісного вогнетривкого матеріалу ABC; цей зарядний пристрій не лише довговічний; але й безпечний у використанні; завдяки системам захисту від надмірного струму і короткого замикання; що надійно захищають ваші пристрої.
З універсальним адаптером XO L109 ви завжди будете на крок попереду; незалежно від того; де знаходитиметесь — вдома чи в дорозі. Вибір XO L109 — це інвестиція в якість; надійність та комфорт вашого повсякденного життя.
Загальна потужність пристрою становить 12 Вт; а максимальний вихідний струм — 2.4 А; що гарантує швидке та ефективне відновлення енергії навіть при підключенні декількох девайсів. Особлива перевага цього зарядного пристрою полягає у підтримці технології Fast Charging; яка суттєво зменшує час зарядки ваших електронних друзів; даючи вам змогу швидко повернутися до важливих справ та розваг.
Дизайн XO L109 вирізняється своєю компактністю та естетикою; а білосніжний колір додає відчуття свіжості й чистоти; роблячи адаптер гармонійним доповненням до будь-якого інтер'єру. Виготовлений з високоякісного вогнетривкого матеріалу ABC; цей зарядний пристрій не лише довговічний; але й безпечний у використанні; завдяки системам захисту від надмірного струму і короткого замикання; що надійно захищають ваші пристрої.
З універсальним адаптером XO L109 ви завжди будете на крок попереду; незалежно від того; де знаходитиметесь — вдома чи в дорозі. Вибір XO L109 — це інвестиція в якість; надійність та комфорт вашого повсякденного життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L109_White |
| Швидка зарядка | Fast Charging |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | матеріал: ABS пластик |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 12 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Мoдель | L109 12W 2xUSB-A White |
| Призначення | для екшн-камер |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴




