Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Зарядний пристрій PowerPlant 2*USB, 3.1A (DV00DV5036)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 076449-01-Т2
243 ₴
182 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant 2xUSB 3.1A призначений для живлення й заряджання електронних книжок; планшетів; мобільних телефонів та іншої цифрової техніки з роз'ємом USB. Має маленькі розміри; щоб легко поміститися в кишені або сумці та завжди бути рукою; коли буде потрібно зарядити сумісний пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DV00DV5036 |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | вихід: 2 x USB 5 В / 2.1 А |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальний вихідний струм | 3.1 А |
| Мoдель | 3.1A |
| Живлення | Прикурювач автомобіля |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


