Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Рюкзак для ноутбука Trust 16" Avana Grey (24981)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 875153-01-Т2
2 605 ₴
1 954 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Просторе відділення з м'яким оздобленням і підкладкою дає можливість безпечно переносити ноутбуки з діагоналлю екрана до 16 дюймів.
- Подорожуйте більш екологічно: тканина цього рюкзака виготовлена з 11 перероблених ПЕТ-пляшок
- Зручний рюкзак об'ємом 20 л; м'яка спинка та регульовані лямки; виготовлені з дихаючого сітчастого матеріалу
- Протиударна та вологозахищена конструкція; завдяки якій ваші речі будуть у безпеці незалежно від погоди
- У додатковій передній кишені із застібкою-блискавкою зручно носити різні пристрої; як-от телефон або зарядний пристрій
- Хочете взяти із собою напій? Пляшка для води надійно фіксується в спеціальній бічній кишені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24981 |
| Внутрішня висота під пристрій | 384 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 265 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 16" Avana Grey |
| Особливості | файловий роздільник |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954 ₴








