Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Лампочка Lightwell T130 60W E27+E27/E40 RING
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 818709-01-Т2
381 ₴
286 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Лампа світлодіодна T130 60W E27+E27/E40 RING з цоколем E27 і адаптером для E40 підходить для використання в діапазоні напруг 160~265В.
Холодне біле світло з температурою 6500K і світловим потоком 6600 люмен.
Світлова ефективність: 110 лм/Вт. Оснащена 42 світлодіодами SMD 3535 та вирізняється високим індексом кольоропередачі (CRI >80).
Корпус виготовлено з термостійких матеріалів з алюмінієвим радіатором для відведення тепла (Alu+PP); що гарантує надійність і довговічність. Енергоефективність забезпечується технологією DOB; яка підтримує реальну потужність на рівні 85-90%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lightwell |
| Колірна температура | 6500К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 130 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T130 60W E27+E27/E40 RING |
| Висота | 225 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | T130 60W E27+E27/E40 RING |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 60 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 250 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴



