Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Картридж BASF для HP CLJ CP1025 (DR-CE314A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 088050-01-Т2
3 061 ₴
2 296 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Картридж BASF для HP CLJ CP1025 (BD314)
Витратні матеріали BASF - це продукція; яка розроблена разом з обладнанням як єдине ціле для досягнення найкращих результатів друку. Жорсткий контроль якості забезпечується на всіх етапах виробництва.
Картридж BASF для HP CLJ CP1025 (BD314)
Витратні матеріали BASF - це продукція; яка розроблена разом з обладнанням як єдине ціле для досягнення найкращих результатів друку. Жорсткий контроль якості забезпечується на всіх етапах виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DR-CE314A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | для HP CLJ CP1025 |
| Оригінальний аналог | CE314A |
| Розміри упаковки (Ш x Г x В) | 345 x 105 x 141 мм |
| Ресурс друку | 14 000 стор |
| Сумісність із моделями | HP CP1025NW |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 296 ₴

