-25%Мишка Razer Basilisk V3 Pro 35K Wireless/Bluetooth/USB Phantom Green (RZ01-05240300-R3G1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 958606-01-Т2
13 928 ₴
10 446 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
ЗАНУРЕННЯ. НАЛАШТУВАННЯ. ТОЧНІСТЬ.
Випробуйте новий рівень занурення; налаштування і точності з Razer Basilisk V3 35K - нашою найбільш просунутою дротовою ігровою мишею з RGB. Завдяки сенсору нового покоління і колесу прокрутки з можливістю глибокого налаштування; у вас тепер є все необхідне для створення ігрової атмосфери.
Колесо прокрутки Razer HyperScroll; що налаштовується та нахиляється
Чотирипозиційне колесо прокрутки з трьома унікальними режимами
Обирайте між тактильним прокручуванням і плавним; вільним обертанням або автоматично перемикайтеся між ними залежно від швидкості прокручування в режимі інтелектуальної прокрутки — тепер налаштовується в Synapse 4.
- Режим тактильного прокручування. Для високоточної й чіткої покрокової прокрутки; ідеально підходить для циклічного перемикання зброї або навичок.
- Режим вільного прокручування. Для плавної високошвидкісної прокрутки; ідеально підходить для швидкого перегляду контенту або імітації повторюваних ігрових команд.
- Режим інтелектуальної прокрутки. Увімкніть інтелектуальний режим обертання; щоб автоматично перемикати тактильне прокручування на вільне обертання залежно від швидкості прокрутки.
- Віртуальне прискорення. Увімкнувши цю функцію в Razer Synapse 4; ви зможете збільшувати швидкість прокрутки миші залежно від її прискорення; що дозволить швидше переглядати довгі документи та статті.
Оптичний сенсор Razer Focus Pro з роздільною здатністю 35K 2-го покоління
Найкраща у класі точність
Інтелектуальні функції та можливість регулювання DPI з одиничним кроком підвищують точність прицілювання і контролю; а також забезпечують найкращі у своєму класі характеристики відстеження на різних поверхнях; включаючи скло.
13 елементів управління; що налаштовуються
Безмежні можливості конфігурації
Призначайте нескінченну кількість команд і макросів на 13 легкодоступних елементів керування; зокрема знаменитий багатофункціональний тригер; щоб швидко виконувати потрібні команди на кшталт надсилання пінгу; передавання голосового повідомлення натисканням кнопки та інших.
11-зонне підсвічування Chroma з повним підсвічуванням основи
На базі Razer Chroma RGB
Налаштовуйте кожну зону; обираючи з понад 16.8 мільйона кольорів і численних світлових ефектів; та насолоджуйтеся зануренням; коли вони динамічно реагують на дії у сотнях ігор; інтегрованих з Chroma.
Оптичні перемикачі миші Razer 3-го покоління
Неперевершена надійність і швидкість
Насолоджуйтеся недосяжною для інших надійністю та швидкістю: від збільшеного ресурсу в 90 мільйонів натискань без неприємних даблкліків до блискавично швидкого спрацьовування в 0;2 мс без затримок для придушення брязкоту контактів.
Кабель Razer Speedflex
Мінімальний опір для більш плавних рухів
Кабель у тканинному обплетенні забезпечує додаткову гнучкість і мінімальний опір; що дасть вам змогу швидко та плавно переміщати мишу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Вага | 112 г |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-05240300-R3G1 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Інтерфейс підключення | USB-адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість кнопок | 11 |
| Мoдель | Basilisk V3 Pro 35K Wireless/Bluetooth/USB Phantom |
| Особливості | програмовані кнопки |
| Живлення | Акумулятор |
| Підключення | дротове |
| Розмір | велика |
| Розміри | 130 х 75.1 х 42.5 мм |
| Дозвіл (max) | 35000 dpi |
| Сенсор | Razer Focus Pro 35K Optical Sensor |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | бездротова миша |
| Також шукають | для world of tanks |
| Тип датчика | оптичний |
| Колір | зелений |
- Ціна: 10 446 ₴






