Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення Zalman 750W Gigamax 3 (ZM750-GV3)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 820087-01-Т2
4 928 ₴
3 696 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5 A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | ZM750-GV3 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Мoдель | 750W Gigamax 3 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x12VHPWR |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 8 pin |
| Розміри, мм | 86x150x140 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴





