Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення 2E 800W (2E-EP800GM-140)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 798137-01-Т2
5 571 ₴
4 178 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
ATX; 800 Вт; 86 x 150 x 160 мм
ATX; 800 Вт; 86 x 150 x 160 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-EP800GM-140 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Мoдель | 800W |
| Модуль PFC | активний |
| Потужність | 800 Вт |
| Розміри, мм | 86 x 150 x 160 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 178 ₴










