Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S / A40104)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 038665-01-Т2
1 795 ₴
1 346 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S) – це інтелектуальний адаптер змінного струму; який забезпечить живленням вашого помічника від електромережі; а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги; навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і; завдяки цьому; істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер призначений для лінійки HP Pavilion 15 і HP Pavilion 17 серій; HP ENVY 4 і 6 серій; для HP Pavilion Sleekbook; HP ENVY Pro Ultrabook та інших ноутбуків з вказаними параметрами і типом роз'єму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPP12D-S / A40104 |
| Вид | оригінальний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 74 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | захист від перенапруги |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 90W 19V 4.74A роз'єм 4.5/3.0 (pin inside) |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴


