Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку ASUS 100W, роз'єм USB Type-C (A20-100P1A / A40387)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 788081-01-Т2
3 143 ₴
2 357 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид - оригінальний; Сумісність з ноутбуками - Asus; тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 100 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A20-100P1A / A40387 |
| Вид | оригінальний |
| Вихідна напруга | П'ять |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | роз'єм USB Type-C |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357 ₴



