Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V, 4.74A, разъем 7.4/5.1(pin inside) (PPP009L-E / PPP012L-E)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 034352-01-Т2
1 799 ₴
1 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення до ноутбука HP 19V 90W; 4.74 А; роз'єм 7.4/5.1(pin inside) (PPP012L-E) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент; коли це буде необхідно. Адаптер має компактні розміри - його зручно брати з собою в поїздки; відрядження і просто використовувати на робочому місці. Цей блок живлення з кабелем живлення призначений виключно для ноутбуків HP.
Блок живлення до ноутбука HP 19V 90W; 4.74 А; роз'єм 7.4/5.1(pin inside) (PPP012L-E) володіє системою додаткового захисту; яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Перед підключенням переконайтеся в тому; чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою; використовуваним ноутбуком. Купіть блок живлення до ноутбука HP 19V 90W; 4.74 А; роз'єм 7.4/5.1(pin inside) за нашою вигідною ціною і Ви можете значно збільшити мобільність і ефективність роботи Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPP009L-E / PPP012L-E |
| Вид | оригінальний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 74 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | роз'єм 7.4/5.1 (pin inside) |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


