-25%Картридж Makkon HP LJ Q5949A 2.5k Black (MN-HP-S5949A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 093191-01-Т2
791 ₴
593 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Картридж Makkon HP LJ Q2612A 2k Black (MN-HP-S2612A) відмінно підходить для експлуатації як вдома; так і в офісі. У виробництві картриджів використовуються тільки нові комплектуючі і висококласний тонер - це дозволяє домогтися якісних відбитків при мінімальних вкладеннях. Сумісні моделі принтерів: HP: LaserJet 1160; LaserJet 1320; LaserJet 3390 MFP; LaserJet 3392 MFP.
Картридж Makkon відмінно підходить для експлуатації як вдома; так і в офісі. У виробництві картриджів використовуються тільки нові комплектуючі і висококласний тонер - це дозволяє домогтися якісних відбитків при мінімальних вкладеннях. Лазерні картриджі MAKKON - оптимальне рішення для друку. Новий корпус і комплектуючі; надійна упаковка; прийнятна ціна; відмінна якість. Ресурс картриджа: 2500 сторінок. Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makkon |
| Стан | Новий |
| Вид витратних матеріалів | Лазерний картридж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN-HP-S5949A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ Q5949A 2.5k Black |
| Оригінальний аналог | Q5949A |
| Ресурс друку | 2500 стор |
| Сумісність із моделями | 3390 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 593 ₴



