-25%Навушники ColorWay 3.5 mm Wired Earphone UrbanBeat White (CW-WD03WT)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 820556-01-Т2
213 ₴
160 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Навушники-гарнітура ColorWay призначені для прослуховування аудіо та голосового зв'язку через мобільні пристрої; такі як смартфони; планшети та комп'ютери. Завдяки 13-міліметровим динамікам високого розширення ці навушники забезпечують чистий і насичений звук найвищої якості. Ультратонка мембрана дозволяє відтворювати навіть найскладніші музичні композиції з багатошаровою деталізацією та емоційним звучанням в діапазоні від 20 Гц до 20000 Гц.
Ці провідні навушники оснащені роз'ємом 3.5 мм; а довжина кабелю становить 1.2 метра. На кабелі розташована панель управління з трьома кнопками та високоякісний мікрофон; що забезпечує чітку передачу голосу під час розмови і знижує небажані шуми.
Окрім відмінної якості звуку та зручності використання; навушники виготовлені з високоякісних матеріалів і мають ретельно продумані розміри. Їх анатомічна форма забезпечує комфорт для вух навіть при тривалому носінні.
Особливості
- Вхідна потужність: Номінальна: 3 мВт / Максимальна: 5 мВт
- Напруга мікрофона: 1.1 - 10 В.
- Довжина кабелю: 1.2 м.
- Мікрофон: Вбудований мікрофон забезпечує чіткий прийом звуку; високу стабільність та усунення небажаних шумів під час розмови.
- Комфорт: Легка конструкція та поліпшена ергономічна форма навушників забезпечують максимальний комфорт під час використання; щільне прилягання до вух; підходять як для повсякденного використання; так і для активних видів діяльності.
- Широка сумісність: Навушники сумісні з пристроями; обладнаними аудіороз'ємом 3.5 мм; включаючи смартфони; планшети та комп'ютери. Надійний кабель: Міцна оплетка кабелю надає йому стійкість і запобігає його заплутуванню; забезпечуючи надійність використання.
- Вбудований пульт управління: Пульт дистанційного управління на кабелі дозволяє керувати музикою без необхідності виймати телефон; регулювати гучність та управляти відтворенням.
- Зручні силіконові вкладиші: Силіконові вкладиші забезпечують оптимальне та м'яке прилягання до вуха; збільшуючи комфорт під час використання.
- Передова композитна котушка діафрагми: Використана технологія мінімізує перешкоди та забезпечує стабільний потік повітря; підтримуючи високу якість звучання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | CW-WD03WT |
| Гарантія, міс | 12 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр випромінювача | 10 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Конструкція | вакуумні/ внутрішньоканальні |
| Конструкція мікрофона | розміщений на дроті |
| Матеріал амбушюр | силікон |
| Мoдель | 3.5 mm Wired Earphone UrbanBeat White |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Особливості | Регулятор гучності |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 16 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з регулятором гучності |
| Форма штекера | прямий |
| Колір | white |
- Ціна: 160 ₴










