-25%Навушники ColorWay Slim 3.5 mm Wired Earphone Blast 2 Black (CW-WD02BK)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770226-01-Т2
196 ₴
147 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Навушники-гарнітура ColorWay призначені для прослуховування аудіо та використання під час голосового зв'язку через мобільні пристрої; такі як смартфони; планшети чи комп'ютери. Їх 13-міліметрові динаміки високого розширення забезпечують чистий та насичений звук найвищої якості; відтворюючи навіть найскладніші музичні композиції за допомогою ультратонкої мембрани для багатошарової деталізації та емоційного звучання в діапазоні від 20 Гц до 20000 Гц. Ці провідні навушники оснащені роз'ємом jack 3.5 мм; а довжина кабелю становить 0.6 метра. На самому кабелі навушників розташовано панель управління з 3 кнопками; а також високоякісний мікрофон; що забезпечує передачу вашого голосу з максимальною чіткістю під час розмови та піддавання небажаних шумів. Окрім відмінної якості звуку та легкості використання; навушники виділяються високоякісними матеріалами та розмірами; які були ретельно продумані. Їх анатомічна форма забезпечує невидимість та комфорт для вух; навіть при тривалому використанні.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | CW-WD02BK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр випромінювача | 13 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 0.6 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Конструкція | вкладиші |
| Конструкція мікрофона | розміщений на дроті |
| Мoдель | Slim 3.5 mm Wired Earphone Blast 2 Black |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Форма штекера | прямий |
| Колір | Black |
- Ціна: 147 ₴










